Вівторок, 16.04.2024, 21:14

Головна » 2020 » Червень » 29 » Правила прийому першокласників
Правила прийому першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020/2021 н.р.

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 року за №564/32016. Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів встановлює дату прийому документів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік квітень – серпень 2020 року.

Форма заяви розміщена нижче.

У разі продовження карантину термін прийому документів буде подовжено з урахування часу, що минув до завершення карантину. Оригінали документів можна буде подати після завершення або послаблення карантинних заходів.

Адміністрація школи

Правила прийому до закладу освіти

Тріскинська загальноосвітня школа здійснює прийом дітей згідно Закону України «Про освіту».

Для зарахування дитини до школи потрібно підготувати:

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас.
  2. Копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи.
  3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.
  4. Медична довідка дитини встановленого зразка(ОРИГІНАЛ)
  5. Згода на обробку персональних даних;
  6. Фотографія.

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о“Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень" (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини

Переглядів: 465 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2020  »