П`ятниця, 29.03.2024, 00:55

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

Саме такою майстернею стала для сотень випускників Тріскинська школа. Змінюється час і змінюються люди, але для кожного

випускника цього закладу школа стала основою, грунтом для початку нового життя

.

У важкий післявоєнний 1951 рік привітно відкрилися двері і шкільний поріг зустрів перших учнів. Керівником установи на той час був Мельничук Петро Омельянович. Учні згадують його як привітну, справедливу і терплячу людину. Пройшло майже 20 років і весь педагогічний колектив змінився. Із старих працівників залишилися лише Рожко Ілля Антонович, Сніжко Любов Андріївна, Крушельницька Стефа Іванівна, Ничипорук Галина Андріївна, Мацелик Ганна Яківна.

Згодом, у 1979 році змінився і керівник. Ним став Мись Ярослав Дмитрович, який пробув на чолі педагогічного колективу лише 3 роки.

Саме цей, 1979 рік став надзвичайно важливим для Тріскинської школи, адже розпочалося будівництво нового навчального приміщення і його директором у 1982 році став Жмура Олексій Максимович.

Через чотири роки його, змінив інший керівник. Людина, яку до сьогоднішнього дня згадують зі сльозами на очах колеги і учні. Надзвичайної вдачі, розумна,толерантна, такою залишилася у пам'яті Росощик Галина Андріївна. Під її керівництвом школа пробула майже 20 років.

Згодом у 2002 році її змінив Дещинський Микола Михайлович, якого згадують як надзвичайно цілеспрямованого, емоційного і творчого керівника. Саме під час його керівництва у школі відбулися важливі зміни, адже школа І-ІІ ступенів стала Тріскинською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

У 2009 році пост директора зайняла Прозапас Катерина Василівна, яка пробула на посаді директора школи лише один рік.

З 2010 по сьогоднішній день Тріскинську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляє Басистий Віктор Петрович, молодий, енергійний і розумний керівник, який вірить у кращі зміни і для цього прикладає неабияких зусиль.

І хоч на даний час, школу представляє молодий колектив (наймолодший в районі) і не все ще нам вдається зате ми надіємося на краще.

Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була і залишається для своїх випусників альма-матір'ю, якій присвячують вірші:

Свята дитинства берегиня,

Дорослого життя основа,

Навіки в серці ти, єдина,

Моя кохана, рідна школо…

«  Березень 2024  »